Tarjous

 

    Nimi (pakollinen)

    Yhtiö

    Osoite

    Postitoimipaikka

    Postinumero

    Puhelinnumero (pakollinen)

    Sähköposti (pakollinen)


    Tehtävä

    Työmaa/Työnlaatu

    Kirjoita alla olevaan ruutuun ajoneuvon tehtävä ja muuta tärkeää tietoa

    Turvakysymys, ynnä yhteen ja syötä tulos. Tämä kysymys estää roskapostin turhan lähettämisen.

    Lue uusin esite!

     

    Yhteystiedot
    Karjaan Kuorma-Autokeskus Oy

    Hitsaajantie 2
    10300 Karjaa
    Y-tunnus: 0202971-2

    myynti@karjaanktk.fi
    toimisto@karjaanktk.fi


    Toimitusjohtaja
    Toni Sahlstrom
    0400 473712
    toni.sahlstrom@karjaanktk.fi

    Kuljetuspäällikkö ja myynti
    Juha Heinonen
    040 530 0152
    juha.heinonen@karjaanktk.fi

    Ajonvälitys
    Henna Saajamo
    019 230 844, 044 556 7299
    henna.saajamo@karjaanktk.fi

    Laskutus
    Kirsi Nikkanen
    019 236 512, 040 563 9118
    kirsi.nikkanen@karjaanktk.fi

    Kristina Morberg
    040 843 5899
    kristina.morberg@karjaanktk.fi

    Talouspäällikkö
    Julia Baarman
    050 544 5550
    julia.baarman@karjaanktk.fi