Karjaan KTK tarjoaa kalustoa yksityishenkilöille.

 

  • Sora-, multa- ja muut maa-aineskuljetukset 0-50 t
  • Talkoolavat
  • Roska/vaihtolavat
  • Kaivuutyöt
  • Pakettiautokuljetukset

 

Tilaa kuljetukset numerosta 019 230 844 tai sähköpostitse myynti@karjaanktk.fi

Lue uusin esite!

 

Yhteystiedot
Karjaan Kuorma-Autokeskus Oy

Hitsaajantie 2
10300 Karjaa
Y-tunnus: 0202971-2

myynti@karjaanktk.fi
toimisto@karjaanktk.fi


Toimitusjohtaja
Toni Sahlstrom
0400 473712
toni.sahlstrom@karjaanktk.fi

Kuljetuspäällikkö ja myynti
Juha Heinonen
040 530 0152
juha.heinonen@karjaanktk.fi

Ajonvälitys
Henna Saajamo
019 230 844, 044 556 7299
henna.saajamo@karjaanktk.fi

Laskutus
Kirsi Nikkanen
019 236 512, 040 563 9118
kirsi.nikkanen@karjaanktk.fi

Kristina Morberg
040 843 5899
kristina.morberg@karjaanktk.fi

Talouspäällikkö
Julia Baarman
050 544 5550
julia.baarman@karjaanktk.fi